La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1593 Culés

4

Jeszcze 2 lata temu przyjście Moriby do Sevilli uznałbym za naturalny ruch. Przyszłościowy zawodnik na wypożyczeniu w solidnym klubie.
Jednak dziś... To też jest naturalny ruch!
Wyniszczony piłkarz, który ma nie do końca równo pod sufitem, z chaotyczną karierą, który będzie się próbował odbudować przechodzi do wyniszczonego klubu, który jest nierówny na boisku, z chaosem w gabinetach, który będzie się próbował odbudowywać.

No pasują do siebie idealnie;)

0

@jakub1906 Sevilla i Valencia- co się z tymi klubami stało...

1

@DonCarletto do Valencii już się dość przyzwyczaiłem powiedzmy. Jednak Sevilla to upadek na świeżo, w tym momencie. Oby się pozbierali, bo z każdym kolejnym sezonem będzie coraz trudniej się z tego marazmu wykaraskać. Faktem jest jednak że to przynajmniej wzmacnia ligę. Jest szersze grono drużyn z drugiego szeregu. Jako fan całej La liga (z wyjątkiem Realu, Getafe i trzeciej najlepszej katalońskiej drużyny której nawet w la liga nie ma ;p) myślę, że może to i lepiej. Sevilla może zaskoczyć w każdej chwili, a kto inny zyska na tym że jej nie ma tym lepiej dla niego

1

@jakub1906 No jakby Sevilla i Valencia się odbudowały to byłoby fajnie. Niestety problemem Valencii jest durny właściciel. No i tak na marginesie to trzecia najlepsza katalońska drużyna przed chwilą awansowała do La Ligi xD.

1

@DonCarletto nie na długo ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?