La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

konto usunięte

18

Araujo coraz częściej odcina prąd ostatnio i to jest fakt. Robi cały czas jakieś odpały na boisku, o tym że przegrał nam Ligę Mistrzów nie będę mówił bo chyba nie trzeba, ale liczba baboli, jakichś krzywych akcji w ostatnim sezonie była niesamowita.

Do tego poza boiskiem też zaczyna pajacować, obraził się na Gundogana i mimo swojej rzekomej wielkiej miłości do klubu nie jest w stanie określić swojej przyszłości.

Bardzo dobrze Raphinha zrobił że ustawił go do pionu.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 On nam nie przegrał LM tylko mecz z PSG ewentualnie. LM i tak byśmy nie wygrali.

konto usunięte

5

@TheNekro94 Tego nie wiesz. BVB na pewno było do pokonania, a jeśli chodzi o finał to jesteśmy jednym z 3 klubów który potrafi grać na białych

1

@MesQueUnClub96 Przecież my przegraliśmy ostatnich 4 spotkania z Realem. Straciliśmy w nich az 13 bramek i strzeliliśmy zaledwie 4. Real jest zdecydowanie lepszą drużyną od nas, dodając fakt, że Liga Mistrzów to ich rozgrywki, to byśmy dostali po głowie. Po drugie najprawdopodobniej to pokonałaby nas nawet Borussia, która była w bardzo dobrej formie pod koniec sezonu.

0

@MesQueUnClub96 mecz z psg przegrała drużyna, która nie potrafi bronić. Urus podjął głupia decyzję, a później Xavi poprawił to zdjęciem Yamala i zostawieniem Robsona. Jakoś przeciwko nam inni potrafią grać w osłabieniu.

0

@Kozinho. Niestety nie.Mecz z PSG zdecydowanie przegrał tylko jeden piłkarz i jest to Araujo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?