La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

4

Probierzówka trafiła do najsilniejszej grupy a i tak zremisowała z jedną z drużyn. In Probierzówka we trust!


0

@Kgorecki2500 My w niej byliśmy więc nie była najsilniejsza :P

Ale tak na poważnie - w ogóle nie powinno nas być na tym euro patrząc na kwalifikacje więc to jak zagraliśmy to sprawa drugorzędna

0

@Kgorecki2500 Ale to akurat było wiadome, że gramy w bardzo mocnej grupie i że awans będzie trudny.
Ogólnie uważam, że z Austrią Probierz popsuł skład przez co nie mogliśmy walczyć z awans z 3 miejsca.
Ogólnie finalnie kończymy na prawie samym końcu ale moim zdaniem w moim odczuciu nie było tak źle jak niektórzy uważają. Chwalić nie ma co bo nie ma za co jeśli popatrzymy na wynik końcowy ale dla mnie jest nadzieja na tą reprezentację na Ligę Narodów.

0

@Azi baraże są częścią kwalifikacji więc jak najbardziej powinniśmy być na Euro

0

@Kgorecki2500 I tak i nie. Bo teraz zasady są durne i tam grała Estonia bo zagrała w lidze narodów czy coś takiego. Więc baraże owszem są częścią ale nietrudno odnieść wrażenie że faktycznie coś tu jest nie tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?