La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1152 Culés

5

Widać, że Argentyna odczarowala swoją niemoc tym wygranym CA od dawna, potem szybko przyszło MŚ i teraz przyjdzie kolejna CA.

Też bawi to jak krytycy Messiego wyśmiewali gdy nie zdobywał CA, a jak zdobywa to w sumie tez beczka bo wiecie 'co to za turniej co tak mało ekip i jakieś 'Kanady' ; ' Wenezuele' itp xD

7

@okiemtypera_lucaxx95 Właśnie zawsze mnie to rozwala. Najpierw mówili, z 10 lat temu, że Messi nie istnieje bez Xaviego i Iniesty. Potem mówili, że nie potrafi wygrać nic z reprezentacją i to wstyd i wielka skaza. Potem, że w sumie to Copa America słabe, a skończyło się na narracji, że nawet Mistrzostwa Świata są słabe :D

Głupota ludzka nie zna granic i przeraża mnie jak ludzie potrafią być głupi.

twitter.com/TopMGSzn/status/1803383905447452966

5

@macio_944 jeszcze zapomniałeś dodać, że MŚ było kupione, że w sumie wielki Messi tylko z karnych, że gdyby nie Muani to gówno by wygrali itp xD

2

@macio_944 tak teraz jest narracja tych “obiektywnych” ze Euro wazniejsze / trudniejsze itp

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?