La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

0

SpiderMan 2 (PS5) - Tak czy Nie?

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 oczywiście że tak

0

@Radioactive9705 Grałem w jedynkę i zastanawiam się czy druga część trzyma podobny poziom bo np. Miles Morales mi średnio podeszło.

0

@MesQueUnClub_87 Obstawiam, że jak pierwsza część to tutaj może być trochę lepiej. Ja jakoś nie odnajduje się w tych grach superbohaterskich. Kiepsko idzie mi ta walka/nawalanka.

0

@MesQueUnClub_87 zrobiłem platynę w 2 i mogę powiedzieć że warto.
Fabuła bardzo dobra i wciągająca. Moim zdaniem jednak gorsza od jedynki.
Dodatkowo mam wrażenie że była ona łatwiejsza od poprzedniej części, ale może to być spowodowane umiejętnościami symbionta. Walka, zwłaszcza Peterem, jest bardzo satysfakcjonująca (głównie dzięki symbontowi).
Jeśli chodzi o poboczne misje to miałem wrażenie jakby potraktowali je po macoszemu. Nie jest ich dużo, a poziom trudności pozostawia trochę do życzenia. W porównaniu z wyzwaniami Taskmastera z jedynki są wręcz banalne.
Podsumowując gra jest bardzo dobra i godna polecenia mimo kilku niedociągnięć.
Ps. W tej części jest sporo fajnych kostiumów jakby ktoś pytał :D

0

@MesQueUnClub_87 2 część jest lepsza niż 1. Więc tak, warto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?