- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
16
Bayern też nieźle gotuje na teraz i na przyszłość. Z samych zawodników u-21 mają:
-Pavlovic(bardzo ciekawy talent i nawet świetnymi występami na wiosnę wywalczył powołanie na Euro, mix warunków fizycznych i umiejętności gry obronnej z grą piłka, profil Xabiego Alonso)
-Olise(genialny skrzydłowy, taki Dembele tylko z wyższym IQ, w tym sezonie po kontuzji 16g/a w niecałe 1300minut w PL)
-Musiala(nie trzeba tłumaczyć, materiał na Złota Piłkę w przyszłości)
-Tel(jeden z największych talentów w swoim roczniku i już teraz jeden z 10 najwyżej wycenianych nastolatków na świecie, profil Henry’ego)
Oprócz tego planują sprowadzić:
-Doue(również jeden z najwyżej cenionych talentów we Francji w swojej generacji, profil Musialy/Neymara)
-Simons(chyba nie muszę przedstawiać, jeden z zawodników u-21, którzy mieli najwyższe g/a w tym sezonie w Europie)
twitter.com/Plettigoal/status/1811770943867334855
0
@ViscaelBarca2007 Desire Doue i Xavi Simons to chyba nie piłkarze Bayernu?
To, że ich chcą nie oznacza, że będą ich mieć.
0
@ViscaelBarca2007 wszystko fajnie tylko ta ich liga nie topowa a to jest konieczne by klub mógł być hegemonem.
4
@Stinger_ dlatego dorzuciłem, że nimi są poważnie zainteresowani. Nawet bez nich wygląda to bardzo interesująco na ten moment, a jak wyjdzie z tymi zawodnikami to czas pokaże. Podobno też bardzo dobre wrażenie robi i ma zostać częścią pierwszego zespołu były zawodnik naszej szkółki Adam Aznou. Ze względu na aktualne doświadczenie nie porównywałbym bym go jeszcze do tych wyżej i dlatego go nie wymieniłem, ale również wróży się mu wielką karierę.