La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

1

Czy według was, Nico Williams jest lepszym piłkarzem od Yamala?

1

@Arden nie jest

4

@Arden Stabilniejszym na ten moment. Głównie z racji wieku.

1

@Arden nie jest i nie będzie

2

@PatrykBarca stabilniejszym w jakim sensie ? Yamal od kilku miechów trzyma równa wysoką formę

1

@Kinginiesta w takim sensie ze Yamal ra formę stabilizuje. Ale miewa mecze głosem go nie ma zupełnie. Tak samo okresy w meczach. Jest tego po prostu więcej niż u Nico.

W zeszłym sezonie kanadyjka Yamala to 15pkt

Nico - 27pkt....

0

@Arden Nie jest, jest szybszy, wygląda jak taki mądrzejszy, bardziej skoordynowany Dembele.
Jednak Yamal ma milion razy lepszy strzał, jak przyceluje to same widły lecą. No i decyzje prawie zawsze poprawne.
No ale ogólnie nie jest tak że dzieli ich jakaś przepaść poza tym że Yamal ma ledwo 17 lat a Nico 22.

1

@don'T.R.I.P.e No moim zdaniem, jeśli chodzi o strzał i wykończenie to Nico jest zdecydowanie lepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?