- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1485 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
13 odpowiedzi
Rifek
3
Top 3 najdroższych piłkarzy w historii:1. Neymar (222 mln euro)2. Mbappe (180 mln euro) 3. Elliot... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1485 Culés
1
Wiadomo w jakim kontekście Rodri to śpiewał i w jakiej chwili, ale masa ludzi ma niestety kija w tyłku.
A tak na marginesie, dziwne, że to terytorium Brytyjskie, przekładając na nasze podwórko to tak jakby Hel miał być Czeski.
0
@4Fabregas4 A co śpiewał? Że Gibraltar jest hiszpański czy coś innego?
0
@Kgorecki2500
Dokładnie to
0
@4Fabregas4 Eee tam, to nic złego.
0
@4Fabregas4 w jakim kontekście to śpiewał bo nie ogarniam.
2
@Nieznajomy No, że wygrali finał właśnie z Anglią xD Jprdl, rozumienie kontekstów, czytanie ze zrozumieniem- to są takie trudne rzeczy
12
@4Fabregas4 Ciekawe jakby wyglądała sytuacja z twoim kijem w tyłku gdyby Niemcy po mundialu w 2014 zaczęli śpiewać, że Śląsk jest niemiecki.
0
@Bajson
Gdyby to było po wygranym finale z Polską to nic tylko się cieszyć z takiego osiągnięcia naszych, w innym przypadku takie przyśpiewki byłyby nieuzasadnione i miały wydźwięk jedynie polityczny.
1
@(L)iBarca Będąc osobą publiczną nie miesza się do polityki nie mając o niej zielonego pojęcia, nie rozumiejac tego, że to zwykle delikatny temat, który może w prosty sposób narobić masy problemów. Nie robisz w polityce? Nie wypowiadaj się o niej, zwłaszcza pod wpływem emocji oraz będąc na świeczniku społecznym jako osoba rozpoznawalna, ale nie związana z polityką - to proszenie się o kłopoty. Facet spartolił po całości, nie ważne, że był podjarany zdobyciem mistrzostwa i był w emocjach. Za błędy się płaci, oby to dorosłego chłopa czegoś nauczyło...
0
@4Fabregas4 tylko że Hel nie graniczy z Czechami a Gibraltar z Hiszpanią już tak.
1
@-Tomasso-
No właśnie, dlatego jak Hel jest polski, tak Gibraltar "powinien być" hiszpański, a jest brytyjski.
Myślę, że teraz już zrozumiesz ;)
0
@normasubiektywna to chyba nie do mnie xD
0
@4Fabregas4 Kaliningrad nie jest polski. Mamy dokładnie taka syta je i nikt z nas nie jest tak zidiocialy zeby coś w tym temacie krzyczeć. Nawet nasz lrwandowski geniusz.