- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 622 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 622 Culés
3
Tymczasem w Stanach, zaprosili pijaną laskę do zaśpiewania amerykańskiego hymnu :D
Jak się tak dobrze wsłuchać, to gorzej od Edzi w Korei nie wypadła :D
https://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/1134144/burza-po-tym-jak-zaspiewala-hymn-przepraszam-bylam-pijana
Ps. Oczywiście tym zachowaniem nie usprawiedliwiam zachowania Enzo Fernandeza ;)
1
@Kapitan hawk "Nie będę was oszukiwać, byłam pijana. Zgłaszam się do placówki, aby uzyskać pomoc, której potrzebuję. Nie byłam sobą" - napisała na platformie X.
"Przepraszam MLB, wszystkich fanów i ten kraj, który tak bardzo kocham, za to wykonanie. Dam wam znać, jak przebiega kuracja. Słyszałam, że to świetna zabawa" - dodała Andress. Ciekawe tłumaczenie. Czyli babka jest uzależniona od alkoholu i teraz sobie zdała sprawę? Wstyd a patrząc na to jak Amerykanie podchodzą do patriotyzmu to już na koncertach nie będzie mieć łatwo bo to się będzie ciągło za nią lata.
0
@Kazragore Tu jeszcze może być ciekawie pod kątem prawnym, zwłaszcza w amerykańskim systemie prawnym. Bo Hymn to symbol narodowy. Coś czuję, że kancelarie prawne już się grzeją :)
1
@Kazragore najlepiej to tak
Albo
Albo
Albo
Albo
Problemu nie ma
0
@Kapitan hawk Nie spodziewał bym się. . Flaga to też jest symbol a mimo to robia koszule czy bikini które wyglądają tak samo. Nie wiem czy kiedyś Cejrowski nie mówił że w USA możesz nawet spalić flagę bo konstytucja zapewnia wolności słowa i przekazu. Chociaż pieron wie.
@Borneo Na gitarach ciekawie to brzmi.
0
@Kazragore na żywo pewnie lepiej -to sama liga