- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
0
- Transfer Joao Nevesa do PSG może wynieść ok. 70 mln €.
- PSG osiągnęło porozumienie z Hakimim w sprawie przedłużenia kontraktu.
0
@blakkudium Mimo kwoty jaką Orzełki mogłyby dostać, to dość spore dla nich osłabienie.
0
@FcPortoFan1999 Sam Neves jest tyle wart? Czy PSG bardziej płaci za potencjał?
2
@blakkudium Jest wart wiecej
tym bardziej długość kontraktu
1
@blakkudium Neves, uważam że takiej kwoty jest warty.Przy cenach jeszcze sprzed narodzin cen z kosmosu, to byłby wart około 30-40 mln, ale teraz 70 jest w sam raz.
0
@blakkudium Kurde, będą mieć świetny portugalski środek Vitinha-Neves.
0
@AlexDark00 Ekipa na ćwierćfinał ligi mistrzów.
1
@FcPortoFan1999 Już tylko z Vitinha nas wywalili... Mają jeszcze tego Zaire Emery
0
@AlexDark00 Oficjalnie, Simons cały czas jest ich zawodnikiem. To mogłoby być super trio w pomocy, ale Xavi pewnie odejdzie.
0
@blakkudium Kto bogatym zabroni? Rok temu kupili Ugarte, nie sprawdził się i cyk nowy pomocnik Neves. Nic tym oszustom nie zrobią a Barca musi grzebać w śmietnikach by płacić niską klauzulę za Nico.
0
@AlexDark00 Jakby nie wpadli na jakieś City czy Real, to oczywiście na taki półfinał ich stać.Jeszcze mają nieprzewidywalnego Dembele i młodego Ramosa.
0
@FcPortoFan1999 Pewnie jeszcze kupią jakiegoś drogiego napadziora po tym jak mapet odszedł.
0
@AlexDark00 Tylko w sumie kogo obecnie mają kupić?
0
@FcPortoFan1999 Osimhen? Może o Alvareza powalczą. Leao, Kvara. Mogą też zainteresować się Lautaro.
0
@AlexDark00 Właśnie myślałem nad Lautaro, ale ciekawe czy On by chciał opuszczać Inter.Osimhen, to chyba jednak nie gwiazda na poziomie Kimbappe.
0
@FcPortoFan1999 Na poziomie Mapeta to żaden przeze mnie wymieniony nie jest.
0
@AlexDark00 W obecnej formie, to wydaję mi się że taki Lautaro jak najbardziej byłby w stanie go zastąpić.