La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

0

Zamiana Olmo za De Jonga z dopłata dla nas to byłby majstersztyk, ale znając realia to czeka nas 6 sezon oczekiwań na to że odpali.

3

@!34RC3!_0N4 Transfer Olmo to dla Ciebie majstersztyk? Rozumiem, że chłop zagrał fenomenalną fazę pucharową, ale on nie jest jakimś wybitnym piłkarzem.
To byłoby żadne wzmocnienie.

3

@Zoker właśnie to jest najgorsze, takie podejmowanie decyzji zbyt pochopnie, bo ktoś 3-4 mecze świetne zagrał i nagle trzeba go kupić! A później kilkuletnie męczenie buły, próby wypożyczenia aby tylko ktoś inny pensje opłacił, a na koniec sprzedaż za 5 mln gdziekolwiek :/

1

@Jakchcesz Inb4 Arda Turan

1

@Jakchcesz To byłby taki drugi Felix.

2

@!34RC3!_0N4 De Jong do Lipska? Co najmniej bardzo alternatywna opcja względem rzeczywistości.

2

@Zoker niesamowite co potrafia zrobić 3 mecze, niesamowite co się dzieje w głowach obecnych kibiców, jesteś dobry jak ostatni mecz jest wręcz teraz w 100% prawdziwe. Koleś w ostatnim sezonie leczył się 110dni, o 10 mniej niż Pedri. Tak zagrał dobry turniej, tyle. A przed turniejem? Obsmiewany, jaki to placek i by nie łączyć go z nami. Na 10 tke mamy Pedriego, mamy znacznie większe potrzeby na skrzydłach, lewej stronie obrony, pivocie i już ewentualnie 9-ce. Bo tam tylko Lewy

0

@Zoker pozbycie się fdj to dla mnie wzmocnienie. Dość mam patrzenia na tego chłopa bez krzepy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?