La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

7

Megan Rapinoe:

"Jestem lekceważona, bo jestem kobietą. Słyszę, że nie zasługuję na więcej niż mam dotychczas właśnie z tego powodu. Pomimo tylu zwycięstw w piłce nożnej nadal otrzymuję jako kobieta gorszą pensję niż mężczyźni."

I właśnie taka ściera jak Rapinoe robi kobiecemu futbolowi taką, a nie inną opinię. Ona szkodzi innym piłkarkom, bo nikt nie powinien tego porównywać. Sam oglądam Barcę Femeni i reprezentację Polski, ale od takich wypowiedzi chce się rzygać

9

@PatrychoO Hej, Rapinoe. Jak tam ten mecz z 15 latkami?

1

@PatrychoO Jej myslenie przyczynowo-skutkowe pomija kilka aspektów. Myśli sobie pewnie tak - Jestem kobietą - gram w pilkę kobiecą - pilka kobieca nie jest tak atrakcyjna pod poziomem sportowym jak męska - w związku z tym nie jest tak atrakcyjna marketingowo - w związku z tym piłkarki zarabiają mniej niż piłkarze. Ona bierze pod uwagę tylko pierwsze i ostatnie zdanie w rym zwiazku przyczynowo- skutkowym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?