- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
8
La Rambla i gorące dyskusje za każdym razem, gdy @AlexDark00 dodaje post o Robercie Lewandowskim
^^
https://wykop.pl/cdn/c3201142/6974ee80b644a3660e6e7d1bb096dd5e910e903b56db3f71eec128d01037c916.jpg?author=Ludzik90&auth=d36d674e1790d3cf4a57ab240e1514a9
2
@tomek8756 i to ciągle te same osoby łapią te wędki.
Nie wiem kto głupszy
0
@tomek8756 Podaje fakt* o Lewandowskim.
0
@AlexDark00 Fakt to np. że król strzelców nie dał LL i nie był kluczowy:D
0
@Bagsik88 Dokładnie. Było to w sezonie, gdzie Ter Stegen został najlepszym graczem La Liga, a nasza obrona wyrównała rekord La Liga. Sam Lewandowski strzelił tylko 23 gole co było najsłabszym wynikiem Pichichi od 22 lat.
0
@AlexDark00 To są fakty czy twoja opinia? :D W LM również takie podejście? :D
0
@Bagsik88 Fakty. W tym sezonie np. Artem Dovbyk strzelił więcej goli niż Lewy rok temu, a jakoś Girona nie wygrała mistrza. real, który jest mistrzem miał swojego piłkarza w kategorii najlepszych strzelców La Liga dopiero na 4 miejscu (pomocnik, który strzelił tyle co Lewandowski xd). Jednak Girona nie miała najlepszej obrony od lat 90tych? jak Barca rok temu.
0
@AlexDark00 A faktem nie jest, że król strzelców pozwolił Gironie na najlepsze miejsce w historii? :D W LM też takie podejście? :D
0
@Bagsik88 Mistrza nie zdobyli. W LM to Lewy się popisał dwa sezony z rzędu, gdzie był najsłabszy przeciwko Baya, Interowi w pierwszym meczu, a w tym z PSG gdzie miał 0g i 0 a xD
0
@AlexDark00 Fakt jest, że mieli najlepsze miejsce w historii? :D
A w LM nie strzelał w grupie i liczba bramek podniesiona? :D W tym sezonie 1/8 strzelił:D Czy to może nie fakt? :D
0
@Bagsik88 Fakt jest taki, że odpadliśmy, bo nasz napastnik był cienki i miał 0g i 0a. Najlepsze miejsce w historii? Niech sobie puchar za to postawią w gablotce... W nie czekaj za to nie ma pucharu.
0
@AlexDark00 Fakt czy strzelił czy nie? :D Girona nie jest zadowolona z takiego sezonu? :D
0
@Bagsik88 Wydaje się, że mistrzostwo byłoby lepszą pociechą. Coś strzelił jak dostał patelnie, jednak w kluczowych momentach zawiódł jak to ma w zwyczaju
0
@AlexDark00 Wydaje się, że najlepsze miejsce w historii jest dobre:D Faktem nie jest, że obrona zawaliła np. z Interem? :D Nie kłam o nim:D
0
@Bagsik88 Faktem jest, że zawalił on zarówno z Bayernem, Interem w pierwszym meczu jak i w tym sezonie z PSG.
0
@AlexDark00 A faktem nie jest, że 4pkt z Interem dałby awans? :D Masz jak zagrał z PSG (to fakt czy nie?):https://www.sofascore.com/player/robert-lewandowski/41789#tab:statistics
0
@Bagsik88 Znów o tym Interze, gdzie już graliśmy z nożem na gardle. Trzeba było wygrać z Bayernem i Interem w pierwszym meczu, to nie było by walki o życie w ostatnim meczu.
0
@AlexDark00 Jeszcze raz, czy 4 pkt z Interem dałby awans? :D Masz jak zagrał z PSG (to fakt czy nie?):https://www.sofascore.com/player/robert-lewandowski/41789#tab:statistics
0
@AlexDark00 A gdybyś oglądał Barcelonę to byś wiedział, że z Bayernem i Interem było słabe sędziowanie i np. karny powinien być na nim na tych wymienionych meczach.
0
@Bagsik88 No tak, bez karnego Lewandowski wyglądał słabo. Genialny piłkarz, który musi mieć karnego, żeby nie zagrać słabo xd
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? :D Z PSG miał karnego, a jak grał? :D Jeszcze raz, czy 4 pkt z Interem dałby awans? :D Masz jak zagrał z PSG (to fakt czy nie?):https://www.sofascore.com/player/robert-lewandowski/41789#tab:statistics