La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2146 Culés

0

Patrząc na reakcje społeczeństwa w kwestii wypowiedzi Kyliana o wyborach w Francji i kapkę bardziej pozytywna reakcje na oprawe kibicow Legii to już nie wiem czy oddzielamy w końcu polityke od sportu czy nie? :|

1

@marcin62 Piłka nożna została już wchłonięta przez politykę.

4

@marcin62 Nigdy nie była oddzielana- to tylko bajka dla dzieci. Tak popularny sport jest idealnym medium.

0

@DonCarletto Jeszcze do mniej więcej 2011/2012 roku, nie był to sport aż tak wchłonięty przez politykę.

0

@FcPortoFan1999 Wszystko jest dużo bardziej widoczne wraz z rozwojem internetu.

0

@DonCarletto Mam wrażenie że do właśnie tych lat to nie było aż tak bardzo eksponowane.Były oczywiście reklamy Uefy o rasizmie i sprawa m.in. Johna Terrego, ale to nic przy tym co jest obecnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?