- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2391 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2391 Culés
32
Którym Tomaszem Lisem jesteś dzisiaj?
17
@Kgorecki2500 nienawidzę śmiecia. Antypolak, syjonista i do tego madryciok. Żadnej dobrej cechy
0
@Kgorecki2500 Twittów Lisa, nie należy brać poważnie.
0
@Kgorecki2500 W sumie nie widzę większej sprzeczności w tych dwóch wpisach. W pierwszym krytykuje Kamalę tak ogólnie, w drugim zestawia ją z Trumpem i w tym zestawieniu ocenia ją lepiej z tej dwójki.
2
@maroon że co?
@maroon W pierwszym krytykuje Kamalę tak ogólnie:
"dla trumpa byłaby to świetna wiadomość" - jaśniej się już nie da i to własnie tu zestawia ją z trumpem, delikatny problem z czytaniem ze zrozumieniem
a w drugim @maroon :
"w drugim zestawia ją z Trumpem" tak tu również zestawia ją z Trumpem ale w samych pozytywach.
Innymi słowy że Lis odklejony to wiadomo od dawna, dołączył do grona Durczoków i Maxów Kolonko już ładne lata temu. Natomiast że ktoś wyciąga takie wnioski jak Ty to już nie wiem jak to opisać
0
@mmaciass Lis jest totalnie odklejony - pełna zgoda. Nadal jednak podtrzymuję swoje zdanie. Wpisy niby na pierwszy rzut oka drastycznie sprzeczne za sobą,ale jednak da się tę sprzeczność wykluczyć. W pierwszym uważa to posunięcie za zły pomysł, w porównaniu z Bidenem ocenią ją jako gorszy wybór - to ,że jest to dobra wiadomość dla Trumpa nie oznacza, że ceni Trumpa wyżej. W drugim to już jest bezpośrednia ocena tych dwóch postaci. Nie traktuj tego jako jakiejś próby obrony Lisa czy jego słów, ani broń Boże, że się z nimi zgadzam, aczkolwiek przyznam mu trochę racji,że zastąpienie Bidena akurat Kamalą to bardzo zły pomysł. Po prostu da się te wpisy obronić przy odpowiednim spojrzeniu na sprawę. Nie są ze sobą DRASTYCZNIE sprzeczne. Tylko tyle.