- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
6
Kiedyś, ze 3 dekady temu, była tak gazeta dla dziewczyn "Bravo Girl" czy jakoś tam. Widzę po gorących, że @MesQueUnClub96 mógłby śmiało zostać tam redaktorem.
1
@Comentateiro On to raczej do "Bravo Boy"
2
@Comentateiro Dobra tak gadasz a sam święty nie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Comentateiro A ja trochę z innej beczki. Pamiętam w środy zawsze wychodziło Bravo Sport o wtedy wychodziłem godzinę szybciej do szkoły i z rana do kiosku po gazetkę o jeszcze sobie czytałem przed pierwszą lekcją. Pokój cały oklejony plakatami. To były czasy :)
1
@Comentateiro a co było w tej gazecie?
2
@Comentateiro Kurczę - teraz to mnie zaskoczyłeś. To Bravo Girl było dla dziewczyn powiadasz?
1
@MesQueUnClub96 Taki content dla nastolatek, ale tych takich niewyszukanych, uganiających się za chłopakami. I jeszcze na końcu była fotostory, z dramą jak to nastolatka zakochiwała się w chłopaku i co jej nie wyszło.
Zawartość, to taki plotek lub tik tok, ale łeb wykręcało tak to było naiwne.
0
@Criss18Barca Ja tego nigdy nie kupowałem, dla mnie wszystko co było z Bravo trąciło obciachem. Ale zgodzę się, że dla plakatów było watro. Ja wychowałem się przy tacie, który kupował "Ekspress Poznański" "Gazetę Poznańską" i "Głos Wielkopolski" i tam zczytywałem wszystko o sporcie. Wycinałem wszystkie artykuły o Lechu i robiłem album.
Obowiązkowo "Przegląd Sportowy", wtedy czarno biały i pamiętam, że jak zmienił się ustrój i na salony wjechał niemiecki "Sport Bild". Miałem parę wydań a tam 21 wiek - kolor, wszystkie tabele z lig europejskich, opisy, strzelcy, liderzy itp.
To były czasy