La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

0

W tym sezonie myśle że mistrza polski wygra pogoń szczecin lub górnik zabrze.
To ekstraklasa wszystko jest możliwe :)

1

@KRISU77 Papszun to bierze. Rywale znów znów sie skompromitują, a Raków ma trenera z topu.
Górnik pewnie w polowie stawki, Pogoń 4-5 miejsce :D

1

@KRISU77 Górnik, to ma za słabą sytuację finansową aby jakkolwiek walczyć o mistrzostwo i o wiele słabszą kadrę niż sezon wcześniej.Pogoń...i puchary ;)

0

@FcPortoFan1999 Legia też tego mistrzostwa raczej nie wygra
Słaba ławka rezerwowych nie ma nawet kogo wpuścić :]

konto usunięte

0

@KRISU77 chociaż tyle dobrego

1

@KRISU77 Legia tego mistrza może zdobyć z dość oczywistych przyczyn.Mianowicie jeśli dość szybko odpadnie z europejskich pucharów.Jak będą grali do wiosny, to niestety smutny fakt o polskiej piłce-nie dadzą rady tego mistrza ogarnąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?