La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

2

Co sądzicie? Mógł już dawno grać np w Ekstraklasie, miałby kilka tysięcy minut w seniorskim zespole. Zmarnował ostatnie lata, gdzie zagrał bodajże 500 minut w seniorach.


3

@Arden Pewnie że się boi.My Jesteśmy zbyt zacofani piłkarsko aby komukolwiek poważnemu chciało się tutaj przychodzić.

0

@FcPortoFan1999 A mi sie wydaje, że bardziej boi sie weryfikacji i tego, że to może być ostatnia szansa na jakiś fajny kontrakt za granicą.

konto usunięte

0

@Arden Kucharski udzielający wywiadu dla Stanowskiego. Tego się nie spodziewałem.

1

@FcPortoFan1999 Komuś poważnemu może tak, ale jego bym do tego grona nie zaliczył.

0

@tristan87 Kolejny kamień milowy za Stanowskim.Jeszcze tylko wywiady z Natalią Janoszek albo Mają Staśko. @Arden Powrót do Polski, to jednak kilka kroków wstecz. @MesQueUnClub_87 Sugerujesz że On jest niepoważny piłkarsko?

0

@Arden Niech sobie podejmuje takie decyzje jakie uważa za słuszne.

0

@Azi Czyli nie możemy podyskutować na ten temat? :)

@FcPortoFan1999 Czyli wolałbyś grać bodajże w 3/4 Lidze Angielskiej, niz w Ekstraklasie? Skoro piszesz, że to kilka kroków wstecz.

0

@Arden Łaskawie zezwalam. Czemu się mnie pytasz czy możesz o tym podyskutować? :P

4

@FcPortoFan1999 Chłopak całe dotychczasowe życie grał w młodzieżowych drużynach, a nie ma już 17 lat. Ma w wieku 20 lat łatkę talentu, najwyższa pora wziąć się za dorosłą piłę, lepiej w Ekstraklasie niż jakieś 3 lidze angielskiej

0

@Azi a bo tak to zrozumiałem :D

1

@Arden Dla jego kariery? Myślę że tak.Sorry, ale nasza liga jest właśnie na poziomie takiej 2/3 ligi angielskiej. @Luciano99 Jeśli już, to lepiej jak zostanie w tej Anglii ale powędruje do Championship niż wraca tutaj.W tej Ekstraklasie, to się odbija jak od ściany..a zresztą jeszcze jedna rzecz, do jakiego klubu On miałby przejść?

1

@Arden no tak - zły wujek @Azi niszczyciel dobrych dyskusji :D

1

@Azi Jego sprawa, co robi.
Zamykamy dyskusje i koniec :D

0

@FcPortoFan1999 Sugeruję, że jeżeli w ogóle rozważa się jego grę w Ektraklasie to znaczy, że w środowisku piłkarskim jest przeciętnym pionkiem.

1

@Arden słusznie. I idziemy na piwo!

0

@MesQueUnClub_87 Bardziej rozważa tajny agent Kucharski niż sam Musiałowski, który raczej nie wysyła sygnałów o powrocie do naszej ligi.

0

@FcPortoFan1999 A jakie ma oferty oprócz Ektraklapy?

0

@MesQueUnClub_87 Podobno tylko i wyłącznie te niższe ligi angielskie, ale może i Championship mu się trafi.

1

@Arden Kariery to on już raczej nie zrobi

0

@Kgorecki2500 Może kiedyś wstąpi do reprezentacji Polski, ale to tyle jeśli chodzi o jego karierę :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?