- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2047 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2047 Culés
15
Jak bez serca trzeba być, żeby coś takiego wygadywać?
Niewidomy potrzebował pomocy, prosił ale nikt się nie odzywał, więc zaczął szukać kogoś i przypadkowo dotknął kobiety, a ta oskarża go o molestowanie. A dla feministki oskarżenie zasłużone...
18
@Death_voice Społeczeństwo to banda wykolejenców, strach pomyśleć co będzie za kilka-kilkanaście lat
12
@Death_voice A od czego są sądy w tym kraju? W normalnym Państwie po rozpatrzeniu sprawy oskarżycielka miałaby wytoczoną sprawę o pomówienie, ale nie spodziewam się cudów po tym narodzie z kartonu.
2
@Death_voice Jakiś rok temu był głośny temat matki, która w mediach płakała jak to były mąż uprowadził jej dziecko. Jaki to z niego okrutnik, oszust i brutal. Cały internet szczuł faceta a potem okazało się, że kobita łgała jak najęta. Że nie miała praw do tego dziecka, że ona i jej rodzina była pod nadzorem bo lali to dziecko (tak - i matka i dziadkowie!), że samo dziecko wolało być z ojcem, który był normalny i gwarantował dużo lepszą opiekę.
Nie śpiesz się z ocenianiem na podstawie krótkiej informacji z mediów, bo potem może się okazać, że w tej sprawie to Ty okazałeś się tym złym i bezmyślnym. Nie oceniam tej kobiety. Jeżeli sytuacja wyglądała tak jak opisują je media - to szkoda mi tego chłopaka. Ale niestety media często i gęsto mijają się z prawdą ale jakoś nie są skore do prostowania swoich kłamstw. Dlatego lepiej nie oceniać i nie skazywać pochopnie.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi wiadomo, do mediów zawsze należy podchodzić z dystansem. Natomiast to co ta feministka wypisuje, że w takiej sytuacji oskarżenie zasłużone jest kompletnie załamujące.
0
@Death_voice Rzeczniczka policji mówiła, że mają nagranie tej sytuacji. Ciężko się wypowiadać nie znając szczegółów sprawy.
0
@Death_voice Wypisuje dokladnie to samo co robia wszyscy którzy bronią chłopaka. Osądza,a zapewne nie zna szczegółów sprawy.