La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

2

Ja tak sie zastanawiam. Piłka nożna to był przede wszystkim entertainment tak jak Kino. Po co chodzimy do kina? Przeżywac emocje oglądać piękne filmy.
Zatem nie kumam jak można oglądać i kibicować Realowi. Grają totalne gówno xD(a mają takie zasoby piłkarskie). Potężny mental, że każdy mecz na styk. Nigdy nie mieli ery takiej jak Bayern Barcelona czy City, że mielili każdego po 3-4;0. Zawsze byli dominowali przeciwnik pare pustaków zmarnowanych pare słupków i wygrana w 90 po jakimś flaku. Ja tego nie rozumiem, bo oprócz kiedyś naszej Barcelony to fun sprawialo mi ogladanie Bayeru w tym sezonie City do dzisiaj, ale nie Realu. Nie rozumiem fenomenu tego klubu xD. Poza tym tyle buraków tam gra i moim zdaniem to tez kwintesencja tego klubu. Pewnie jakies madryckie leszcze sie tu zlecą i napisza, że ból dupy czy coś i sobie piszcie jak chcecie. Fakt jest taki, że ile sobie tego gówna nie nakupicie to i tak będziecie grać tak jak w finale skazywaną na porażke Borussia która wytworzyła sobie 2 razy wiecej szans niz wy. PZDR

0

@mientusek1407 takie przywalanie się na siłę imo, nasza gra w poprzednim sezonie też była fatalna do oglądania i bolały oczy, w tym zresztą przez pierwsze pół sezonu również

1

@kanver_
Oczywiście, że tak i nikt nie pisze o naszym wspaniałym stylu. Czy nawet jak 2 lata temu wygraliśmy mistrza to nikt nie robił z nas herosów, ale jak Real gra gówno nie wazne z kim gra to top klub XD. Praktycznie kazdy zespol z ktorym grali dominował ich środek Pola, a przeciez oni takich kozaków tam mają.

0

@mientusek1407

Piłka nożna to prosty sport, liczy się tylko i wyłącznie końcowy wynik - nic więcej. To nie gra dla zabawy, to nie gra na pokaz. W grę wchodzą ogromne pieniądze za trofea i wiele innych rzeczy. Nie ma miejsca na sentymenty.

Dlatego przykład z kinem, moim zdaniem nie trafiony. Jeśli po wyjściu z kina, będziesz zadowolony i w myślach powiesz "zajebiście" - to znaczy że wypad do kina był udany.
Prawdopodobnie tak właśnie mają kibice Realu - na końcu są szczęśliwi bo sukces został osiągnięty.
Nawet mimo tego, że przez 99% czasu obgryzali paznokcie i "kur***ali" na swój zespół z powodu tragicznej gry na boisku (przekładając to na film w kinie - większość czasu zanudzał, ale końcówka zrobiła robotę).

1

@SawneyBean
Nie do końca. Ile było tu narzekań po wygranych 1:0 tutaj? Wiele bo sam jestem jedną z tych osób

0

@mientusek1407

Ja też :-) przyznaję się.

Wydaje mi się jednak, że jest to spowodowane tym, jak zostaliśmy "rozpieszczeni" przez starą Barcelonę, która grała najlepszą piłkę w historii. Przez to, oczekiwania kibiców są ogromne. A przecież tak na prawdę, to nie ma nic złego w wygrywaniu 1:0.

Ja np. pomału zaczynam "odczuwać" brak wygrania LM. Już minęło tyle czasu (niebawem będzie dekada), że czasami mam takie myśli typu - niech Barca w końcu sięgnie po to trofeum, nawet jeśli ma przejść drogę jak real (gole w końcówkach, fart, itd.).
No kuź** po prostu mi brakuje tego widoku, kiedy nasi piłkarze podnoszą uszatka..

0

@SawneyBean
W takiej Barcelonie ja się zakochałem i po to ogląda się piłkę. Mnie obchodzą wyniki ale przede wszystkim siadam przed monitor, żeby podziwiać. Jak byłem Nastolatkiem wynik bardziej się liczył mimo że wtedy graliśmy pięknie. To rozrywka to powinno bawić ludzi. Ja tak na to patrze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?