- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
0
@sevs @negreanu Pora Panowie obejrzeć jak gra wasza Stal Mielecka.W poniedziałek, niestety nie miałem przyjemności obejrzeć meczu na Widzew.
0
@FcPortoFan1999 Właśnie nie mam możliwości obejrzeć meczu, ale trzeba będzie śledzić w miarę możliwości poczynania drużyny z Mielca
0
@negreanu Grają dość przeciętny mecz.
0
@FcPortoFan1999 No i przegrali.
0
@negreanu Bez Szkurina, może być z nimi krucho w tym sezonie.
0
@FcPortoFan1999 Obawiam się, że mogą się nie utrzymać po sezonie w Ekstraklasie.
0
@negreanu Mogą mieć problemy bez takiego Szkurina/Kochalskiego oraz z kłopotem finansów.
0
@FcPortoFan1999 Dzisiaj i z Widzewem tydzień temu, słabo.Nawet nie chce mi się rozpisywać co zawodzi, bo szybciej by było o tym co nie. Natomiast jeżeli chodzi o finanse, to jak zapewniał prezes Klimek, klub jest zabezpieczony na przyszłość. W dodatku podobno znalezli sponsora, jakaś firma zajmująca się kryptowalutami, z którą współpracuje podobno Messi. Co do wspomnianych piłkarzy, to Kochalskiemu został ostatni rok kontraktu, więc uważam ,że należy go spieniężyć jak najszybciej. O zmiennika się nie martwię, bo Stal ma nosa do bramkarzy. Co so Szkurina, to jak będzie dobra oferta, też pożegnać i postawić na tego izraelczyka. Może odpali i znów transfer na plus wyjdzie.
0
@sevs Czyli nie zapowiada się na spadek?
1
@FcPortoFan1999 A w kwestii bramkarza, to pojawiła się jeszcze jedna ciekawa opcja. Mianowicie klub Girondins B. ogłosił upadłość zawodową, skutkiem czego zostały automatycznie rozwiązane kontrakty wszystkich piłkarzy.A jak wiadomo, bramkarzem tego klubu jest R. Strączek, były piłkarz Stali. Więc mógłby dołączyć na zasadzie wolnego transferu. No ale to już decyzja samego zawodnika, klubu, no i tego czy Kochal odejdzie.
0
@FcPortoFan1999 Ja na ten moment stawiam bardziej na spadek, jeszcze jak na wiosnę odpalą niestety tradycyjny tryb kelnerowania a tegoroczna liga może być trudniejsza.
0
@FcPortoFan1999 Na spadek to się co sezon zapowiadało i tak jest i teraz.
0
@sevs @negreanu Widzę że tutaj jest podział ;)
0
@FcPortoFan1999 Łatwo nie będzie z pewnością, lepiej by było, jakby się utrzymali
0
@negreanu Spadek to jest zwykle katastrofa klubu, co tutaj wiele dodawać.