- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1760 Culés
2
Najgorsze że Flick będzie mocno ciśnięty za słabe wyniki na początku sezonu, mimo tego że na początku sezonu będzie musiał grać Oriolem czy Casado w środku i z jednym skrzydłowym (dla mnie Raphinha to bardziej 10tka niż skrzydłowy). Szkoda że zarząd od początku kopie pod nim dołki no ale sam zgodził się na tą robotę.
0
@MesQueUnClub96 Nie będzie, bo jest to trener spoza naszego klubu. Kompletnie niepowiązany z nim, a takiego kibice chcieli i będą go usilnie bronić. Swoich nie potrafimy, czy to ex-Barcelonistów trenerów, czy to młodych piłkarzy, ale obce już łatwo idzie nam pochwalić. Patrz taki Guiu, Nico, czy Eric Garcia. Brakuje nam cierpliwości i jak widzimy swoich niedających rady jeszcze, to już na sprzedaż. A taki Roque, co nie potrafi piłki przyjąć - dajmy mu czas. Można jeszcze parę innych przykładów podać, ale Roque to najświeższy i najlepszy.
0
@MesQueUnClub96 zawsze może być 4:2:3:1 z Oriolem i Christensenem/Gundoganem na DMach a wyżej na 10tce Gundo/Raphinha/Fermin , dwa skrzydła+ Lewy na szpicy . Bez przesady że tak słabo ma .
0
@Rewolucja123 ale dwie bramy wsadził choć szans nie dostał prawie w ogóle
0
@matirix20 No fajnie, nie zmienia to faktu, że on do Barcelony się nie nadaje i nigdy nie będzie. Za słaby taktycznie, technicznie. Zobaczysz, że jeśli zostanie, to Pau Victor go nawet wygryzie, a zmiennikiem Lewego będzie Ferran, a nie Roque. Pieniądze wyrzucone w błoto na przereklamowanego Brazola. W dodatku bardziej drewnianego od Roberta Lewandowskiego.