La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

0

Niby wytłumaczenie bardzo racjonalne i przy tym całym hype gdy większość kibiców była nagrzana do czerwoności niektórzy tonowali nastroje i zwracali na ten aspekt uwagę choć w tym wypadku i znając osoby decyzyjne u nas to raczej brzmi jak próba usprawiedliwienia swojej nieudolności bo jeśli by tylko mogli to jestem przekonany, że Laporta by oddał kolejne potencjalne zyski w przyszłości żeby tylko zadowolić kibiców i zyskać poparcie w następnych wyborach.

Czyli w ogromnym skrócie zgadzam się, ale nie o to tutaj raczej chodzi
twitter.com/ReshadFCB/status/1818621199301112193

0

@ViscaelBarca2007 Ja bym sobie życzył aby to trener decydował kto i jak będzie mu potrzebny do taktyki, grania niż to czego by chcieli kibice. ;)

4

@fart to nie tutaj. Proszę poszukać innej instytucji. Tutaj Panie Areczku decydują emocje i interesy prezesa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?