La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

10

Olmo się dobrze zaprezetował na Euro i teraz Lipsk chce wydusić z tego transferu absolutny Max bo wie, że lepszego momentu nie będzie. Jak Laporta z Deco dadzą się w to wciągnąć to znaczy, że tak naprawdę najlepszy transfer będzie dopiero w momencie, gdy oddadzą stery.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 problem w tym, że nigdy w ponad 100-letniej historii nie było lepszego prezydenta od niego (jeśli był to wymień). To on stworzył potężną Barcę poczynając od zakupów R10, Deco, Etoo i Larssona. Przed Laportą zobacz jakie wyniki notowaliśmy, a jakie po. To on też podjął kontrowersyjną decyzję i postawił na Pepa

3

@lntrowertyk No, ale powiedz mi co z tego? To, że "był" to nie znaczy, że nadal "jest".

0

@MesQueUnClub_87 zapłaciliśmy 40 baniek za Roque, który nawet nie zagrał meczu w europejskiej piłce. A Ty oczekujesz że jakiś klub sprzeda Olmo - zawodnika który w klubie gwarantuje średnio 2 bramki/asysty na 3 mecze za frajer? :D

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 to prawda ta kadencja jest gorsza, ale też zobacz z jakiego pułapu startował. Zobacz jaki skład mieliśmy w momencie dymisjonowania Barto, a jaki bądź co bądź mamy teraz .

0

@Azi Za każdego zawodnika możesz sobie krzyknąć dowolną sumę co jeszcze nie znaczy, że masz otworzyć portfel i wyłożyć żądaną sumę.

0

@MesQueUnClub_87 dzwoń do Lapcia i powiedz ze nie warto!

0

@lntrowertyk oczywiście, że byli lepsi od Laporty. Choćby Nunes, Miró-Sans, czy Monral.
Ja doskonale pamiętam pierwszą kadencję Laporty i mogę powiedzieć, że tamten i ten Lapcio to dwaj zupełnie inni ludzie. Chociaż wtedy też Laporta kręcił pieniędzmi i rolował długi. Poprzednia jego kadencja nacechowana była przede wszystkim szczęściem. Ta nacechowana jest głupotą.

0

@lntrowertyk Jeszcze nie wiadomo ile nas w przyszłości będą kosztować te dźwignie, które pozaciągał i prawa, które odsprzedał, więc czas pokaże na ile to była skuteczna strategia. W opłakanych okolicznościach odeszła największa legenda klubu, której później nawet nie zorganizowali pożegnania jakie mieli Xavi czy Iniesta. Jeśli nie sprzedamy Roque za minimum 45 milionów to będzie spora wtopa zarządu. Do tego dochodzi ogromny populizm + nepotyzm w szeregach klubu oraz wiele zachowań pozbawionych klasy wobec pracowników. Nie oczarował mnie jego kadencja.

0

@Azi Wystarczy mi, że mogę wyrazić opinię na publicznym forum.

0

@lntrowertyk Sklad mamy lepszy. Ale nie tak dobry żeby jednogłośnie stwierdzić że dźwignie, długi i sprzedaż części klubu to była dobra decyzja.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 matka która się puszcza, by wykarmić dziecko, bo ojciec narobił długów to nie jest zła matka. Był postawiony w tragicznej sytuacji. Nie mówię że jest takim wspaniałym prezydentem teraz ale trzeba przyznać że startował ciężkiego miejsca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?