- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
0
Zastanawia mnie co takiego ma w głowie Deco czy Laporta i dlaczego w ogóle uważają że transfer Olmo jest potrzebny. Po prostu ciekawi mnie ich spojrzenie na naszą kadrę. Aktualnie w Barcy brakuje dwóch zawodników, którzy od razu podnieśli by poziom i uzupełnili braki. Pierwszy z nich to oczywiście lewy skrzydłowy. Oczywistym kandydatem jest Nico. Jednak jeśli nie uda się go ściągnąć to mam nadzieję że Olmo nie jest transferem zastępczym bo jest to transfer pokroju Cou czy Griezzmana. Zupełnie niepotrzebny i w stylu Bartomeu. Szkoda więcej słów na naszych asów transferowych. Gdyby miał jednak przyjść do pomocy to też nie rozumiem tego transferu. Przy grze z defensywnym pomocnikiem potrzeba nam zawodnika o odpowiedniej jakości na tą pozycję i na to powinny pójść pieniądze. Potrzeba wtedy nawet dwóch takich graczy ale kadrę uzupełni zapewne casado albo Bernal. Z przodu w dwójce grać może natomiast zdrowy Gundo, Fermin a także od biedy torre a wrócą jeszcze Pedri, de Jong i Gavi. Przy grze box to box różnie na 10 mamy Pedriego, Fermina oraz Gundo który od biedy może zagrać jako box a na te pozycje mamy jeszcze Gaviego, De Jonga czy właśnie któregoś z młodych zawodników barcy B. Chyba że nasza dyrekcja ma fantastyczny plan pozbycia się naszego najlepszego gracza z zeszłego sezonu czyli Gundo i opchną go za jakieś 15-20 baniek do Arabii aby przyszedł Olmo. Tylko że Hiszpan nie ma takiego zdrowia ani jakości co Niemiec
0
@AlwaysBlaugrana W doniesieniach mediów jest, że Flick również go chce...