La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 632 Culés

9

Jeśli Balde wróci do poziomu, to będzie to jedno z większych wzmocnień w tym sezonie. Bernal i Casado poziomem dużo wyżej od Oriola, aż przerażające to trochę jest, w Barcy nie powinno być półśrodków. Obyśmy przestali wydawać kasę na zawodników pokroju Romeu czy Olmo. Lepiej zachować pieniądze.
To samo skrzydło, po co nam Ferran... Dawać szanse młodym, Yamal, Gavi , Fermin czy Balde już pokazali co La Masia ma u siebie.
Jak nie ściągamy kogoś pokroju Gundo, Mbappe, Alvareza czy DeBruyne czyli zawodników topowych, to nie sciagajmy nikogo. Jedynie Nico widać, że ma duży potencjał a jest młody więc by się bardzo nam przydał na lewe skrzydło.

0

@Matt_i1992 z Balde jest ten problem że on nie używa mózgu , myśli za wolno i nie potrafi wykorzystać swoich kozackich warunków.
Co do Bernala i Casado to bym się wstrzymał z opiniami , Oriol grał kozacko w presezonie ale jak się zaczęła rywalizacja na 100% to już nie było tak fajnie , szczególnie że obaj są wolni i piłkarze , którzy są szybcely wjeżdżają sobie przez linię pomocy jak w masło .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?