- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
5
Potencjalni rywale polskich klubów w 4. rundzie el. do europejskich pucharów.
https://x.com/JS_rankingUEFA/status/1820350455396089919
https://x.com/JS_rankingUEFA/status/1820343122292826499
0
@mordini123 Legia i Jagiellonia (pewni) to mus w LK
0
@mordini123 Legia, ma trudniejszego rywala w 3 rundzie niż w czwartej.Śląsk, ciężko będzie miał ze Szwajcarami a późniejsza runda będzie jeszcze cięższa.Wisła jak przejdzie to Chciałbym aby otrzymali Chelsea ;) Jagiellonia, jakby trafiła do 4 rundy to kogo by nie spotkali będą ciężary. @barcelonaLM Legia, nie jest taka pewna.Zwłaszcza po wczorajszym bardzo słabym meczu na Piasta a Duńczycy w formie są.
1
@mordini123 Dawać Wisła - Chelsea i Wisła wygrywa
0
@MesQueUnClub96 takiego scenariusza to nawet w ukrytej prawdzie nie ułożyli xD
0
@Odcinkowy W Trudnych Sprawach również.
0
@mordini123 Mogli po prostu napisać potencjalni rywale St.Gallen xD
@FcPortoFan1999 Piast chyba nie taki słaby teraz.
0
@FcPortoFan1999 dla Legii mecz z Dunczykami to jak mecz sezonu, od tego zależy właściwie cały sezon i oczywiście zgoda, że rywal z 3 rundy wygląda mocniej niż potencjalny z 4 rundy.
0
@Kgorecki2500 Piast, był wczoraj po prostu lepszą drużyną.Gliwiczanie w takiej formie, to w najbliższych kilku kolejkach mogą zostać liderem ekstraklasy(tymczasowo) @Odcinkowy Legia, ma taki kłopot że 1 połowy ma dość przeciętne ale za to drugie ma mocne(choć wczoraj i ta druga była słaba) a Piast to nie Brondby.
0
@Odcinkowy Jak przejdą ta rundę to powinno już być z górki.
0
@mordini123 Brondby, wydaje się o wiele mocniejsze niż jakikolwiek rywal w IV rundzie dla Legii.