La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

0

A mogliśmy mieć zajebistego skrzydłowego ale nie Laporta musiał się wysypać w mediach że "stać nas na kupno Williamsa". Nałożył presję na piłkarza i dlatego zostaje w Bilbao. Myślałem że coś się zmieni po zmianie zarządu ale mam wrażenie że jest tylko gorzej. Zamiast działać po cichu jak to robi Perez to grubasek musiał wszystko nagłośnić i napąpować balonik który pękł z dużym bukiem. Z drugiej strony mam nadzieję że plotki mówiące o tym że Nico chce rozegrać jeden sezon w europejskich pucharach w barwach Bilbao okażą się prawdą i za rok dołączy do Barcelony.

1

@Piotr,1985 Tak, to dlatego zostaje xD

1

@Piotr,1985 Finał ligi europejskiej i potencjalna gra na swoim stadionie jest czymś co mogło przeważyć sprawę.

0

@FcPortoFan1999 racja. Dlatego pewnie został. No cóż trzeba wierzyć że za rok do nas dołączy

1

@FcPortoFan1999 A tu myk, odpadają w grupie xD

1

@Kgorecki2500 Tego im życzę ;)

0

@Kgorecki2500 no złożył obietnice bratu to chce się z niej wywiązać... Co w tym dziwnego...

0

@Piotr,1985 Za rok albo do Barcy albo do PSG...chyba że do gry wkroczy trzeci nieoczekiwany gracz. @Kgorecki2500 To byłoby rozczarowaniem..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?