La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

3

Ale to było świetne. Potwierdza się, że szóstym członkiem Wyatt Sicks jest "dusza" Braya. A sami Sicks wyglądali w ringu świetnie. Warto też docenić hołd Rowana dla Luke'a Harpera @zadafcb @lucas/catalan


1

@PatrychoO Byle Tryplak ich nie zepsuł

4

@Popitek12 Tryplak to akurat gotuje i sam wie, ile ten projekt znaczył dla Braya. Poza tym, obecnie to jest najlepsze WWE od wielu lat. Świetnie sie ogląda storyline'y Judgement Day, Punk vs. McIntyre, Sicks itd. A do tego powrót Reignsa.

1

@PatrychoO Dla mnie jest jeden minus ery Tryplaka. Panowania mistrzowskie trwają zbyt długo.

0

@partymaker mi natomiast nie podoba się ten push Gunthera i dawanie mu pasów co chwilę. Strasznie nudna postać

1

@PatrychoO Ale świetny technicznie wrestler.
Ja dalej nie rozumiem czemu nie mamy feudu Codyego z Randym. To by mega żarło. Cały czas to bloodline, szkoda.

0

@partymaker pewnie zaangażują Cody'ego w wojnę między Bloodline

0

@partymaker booking kobit też mógł być lepszy. DIY byli strasznie długo mistrzami Tag team:)
@PatrychoO Gunther dobry jest, typowy wrestler. Mało co za Vince byłby jobberem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?