- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1969 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1969 Culés
7
Wychodzą z "Deadpool & Wolverine" po 30 minutach. "Płakałam podczas seansu"
"Marvel wypuścił swój wyczekany przez fanów hit lata. Produkcja bije kolejne rekordy popularności. Jednak dzieło wzbudza nie tylko pozytywne głosy. Wierzący widzowie są oburzeni nowym filmem. W sieci pojawiły się opinie, że kpi on z Jezusa [...]. Niektóre osoby w trakcie seansu wychodziły z kina z płaczem."
"Nigdy wcześniej nie widziałam, żeby Marvel posunął się tak daleko w kpinach z Jezusa" — poinformowała widzów oburzona influencerka [Mikayla Jade]. Dodała: Ten film złamał mi serce. Płakałam podczas seansu, a po nim byłam całkowicie załamana" [Onet]
Pozwolę to sobie skomentować dwiema literami alfabetu łacińskiego. XD
@macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @fart
3
@Kgorecki2500 i git , selekcja naturalna , byle jęczeli już po wyjściu z kina xd
0
@Kgorecki2500 filmu nie oglądałem, ale jeśli tak jest, to bardzo tani i przykry chwyt. Niech pokpia z Mahometa i poczekają na konsekwencje. Ale postępowy z chrześcijan mogą kpić non stop. Hehehe, ynteligencja
0
@mleczkoo To polecam - obejrzyj bo ja takich scen się nie dopatrzyłem xD
Bo to co jest opisane w artykule było zrobione z dobrym smakiem (nie tak jak otwarcie IO), poza tym sama konwencja filmu jest jaka jest a i sama scena to nawiązanie do komiksu.
https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/wychodza-z-deadpool-and-wolverine-po-30-minutach-plakalam-podczas-seansu/xn8h6kb
2
@Kgorecki2500 Ja nawet podczas oglądania nie pomyślałem, że ktoś może się obrazić o takie coś. xD
0
@marcin62 No ja tak samo xD Dlatego jak zobaczyłem artykuł to było śmiane.
1
@Kgorecki2500 Bo niektórzy nie wiedzą co to "dystans" i oburzy ich nawet Dżizus w okularach przeciwsłonecznych...przykład masz powyżej: "Nie oglądałem, ale się wypowiem, że to tani i przykry chwyt"...krew typowa dla Moherowych Beretów....