La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

6

Od lat placzecie, ze Real na mocna ławke, a my nie. Teraz przychodzi Olmo i płaczecie, ze jego pozycja obstawiona.

0

@juarez Sporo w tym racji, patrząc na Pedriego i De Jonga, którzy są ciągle w szpitalu + 35 letni Gundogan, który musi częściej odpoczywać.

1

@juarez Kasa - misiu - kasa ;)

konto usunięte

0

@juarez Ja takich płaczków kasuje co post. Na tym czacie niestety jest z 80% fujar..
Tzw kibice sukcesu czy to wynik czy to transfer..

2

@juarez Bo jego pozycja jest dość pokaźnie obstawiona? Jest pedri, gundo I fermin? Nawet jeśli nie patrząc na pozycje ofensywnego pomocnika to przez ostatnie sezony grywal bliżej prawej strony gdzie też mamy dwóch zawodników. Ja rozumiem posiadać szeroka ławkę, ale zawodnik za 60 mln na pozycje która jest obsadzona i ma zmienników? To jest nie śmieszny zart, i kolejny sezon pogramy bez defensywnwgo pomocnika i lewego skrzydła, zapowiada się wręcz świetnie xd

1

@juarez Może dlatego, ze mamy 2-3 pozycje slabo obstawione?
No ale pewnie, lepiej kupić kolejnego pomocnika za 60mln
DM, LS i LO slabiutko, ale ważne, ze Fermin i Gundo będą mogli grać mniej

0

@LukaszFan Zmiennik dla Balde sie znajdzie, tak jak zawodnicy na DM. Jedynie LS u nas leży na ten moment.

https://www.fcbarca.com/119937-hansi-flick-jest-zaskoczony-jakoscia-casado-i-bernala.html

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?