- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1009 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1009 Culés
5
Super deal zrobiliśmy, zupełnie nie w naszym stylu.
0
@Derean w naszym stylu by był gdybyśmy to jeszcze my za niego zapłacili . Gość się sprawdził w Laliga na prawej obronie i bierzemy za niego 10 mln euro , to jest skandal .
2
@ShawnC Jak sie sprawdził? Przecież w Las Palmas, więcej czasy spędził w szpitalu lub na ławce niż na boisku.
1
@Derean Niestety w kwestii sprzedaży zawodników upadliśmy tak nisko, że cieszymy się z 10 milionów, podczas gdy inne większe kluby sprzedają swoich zawodników za 50.
0
@Arden 25/38 ladna mi wiekszosc https://www.transfermarkt.pl/julian-araujo/leistungsdaten/spieler/513970/plus/0?saison=2023
0
@Arden średnia ocen prawie 7 , jest młody i może być jeszcze lepszy , kontuzjowany to był i Olmo pół sezonu i co z tego ;)
0
@ShawnC Normalne pieniądze za przeciętnego zawodnika, który miał ciężko nawet w Las Palmas. U nas nawet by nie powąchał boiska, zdecydowanie lepiej zarobić 10 mln euro, niz ma siedzieć na ławce, bo Flick na niego nie liczy.
@Szklaner Dodaj jeszcze mecze gdzie siedział na ławce, lub wchodzić na końcówki.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Arden Real za takiego Reguilona potrafił wyciągnąć 30 mln . A Araujo miał być pewniakiem do dostania szansy na PO , bo nie można powiedzieć że będzie gorszy od np. Forta , szczególnie na pozycji gdzie gra stoper.
My kompletnie nie potrafimy sprzedawać , dlatego jesteśmy w takiej dupie w jakiej jesteśmy jeśli chodzi o finanse.
0
@Arden najpierw pieniczysz od rzeczy nie weryfikujac danych to teraz wymyslasz jeszcze co innego :D
0
@Szklaner Przecież 5 razy to sprowadziłem, przed napisaniem. Zapomniałem dodać, ile siedział na ławce, a czytałem o tym przed napisaniem tego komentarza. Więc co ty możesz wiedzieć, ale jak wiemy ty bardzo dobrze wróżysz z fusów.
0
@Arden juz cie rano wyjasnilem typie, widac ze nie czytasz, bo zatrudne, a wierzysz tylko w to co chcesz, a nie w to co jest czarno na bialym.
0
@Szklaner Wyjaśnił haha. Wyjdź z domu i zacznij wyjaśniać życie, a nie czepiasz sie na siłę, bo masz ciężki życie, więc musisz sie wyżyć na użytkownikach la rambli.
Komentarz usunięty
0
@Szklaner Po każdej tego typu wypowiedzi, biały dom gasi pożar i wszystko zgania na pomyłkę, to nic nowego. Po drugie nie obchodzi mnie polityka, wrzuciłem to dla śmiechu. Po trzecie nie ubliżaj, bo ja zachowuje sie normalnie, w kierunku twojej osoby. Dużo zdrówka tego psychicznego, bo ewidentnie coś jest nie tak, skoro nie potrafisz zachować kultury i szacunku do drugiego człowieka w internecie.
0
@Arden tlumacz sie tlumacz, jeszcze dodaj jako wymowke fazy ksiezyca. Masz czarno na bialym oczywiste rzeczy, a i tak wykrecasz kota ogonem. Rzeczywistosc nie przeszkadza ci w byciu soba.
Komentarz usunięty
0
@Arden rekacja wyjasnionego konfiarza :D