La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1727 Culés

konto usunięte

4

Na kolejnych igrzyskach, niech im dadzą złoty medal jeszcze przed imprezą. Zwłaszcza, że są w Stanach.


1

@tristan87 No jednak trzeba pamiętać, że NBA jest w USA i ciężko jest z nimi konkurować.

0

@tristan87 Oni nawet bez magii Currego i tak na luzie prowadzili we wczorajszym finale...co to mówi o reszcie świata?

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Dlatego piszę, żeby dać im medal od razu.

0

@tristan87 Trochę w tym stwierdzeniu jest braku wyobraźni. Dlaczego? Duranta, LBJ, Curry'ego nie będzie na kolejnych igrzyskach, a to oni robili robotę.

Obawiam się, że następcy nie wyglądają w przybliżeniu tak dobrze. Brakuje rasowych strzelców, graczy zjawiskowych. A w reprezentacjach narodowych innych krajów coraz więcej talentów. Na Haliburtonach i Tatumach team USA takim pewniakiem nie będzie.

1

@FcPortoFan1999 Na luzie to nie, bo było już tylko -2 za nim Curry sie odaplił.

1

@takisobiektos Proszę Cię...i co z tego że byli -2 skoro Francuzi tyle piłek tracili? Tutaj nawet przez moment nie było czuć że USA usuwa się grunt pod nogami. @Comentateiro Będzie pewniakiem i to sporym do kolejnego złota.Wystarczy All-star team zebrać i złoto na Olimpiadzie 2028 będzie pewne.

0

@Comentateiro Za 4 lata to taki Edwards będzie np. liderem i będzie szaleć. Będzie też Brown, dalej pewnie jeszcze lepszy Tatum, może Butler itd. Tam jest w kim wybierać, szczególnie że impreza u siebie więc ciśnienie na złoto będzie niesamowite.

0

@partymaker Brzmi to nieprzekonująco. Nawet z Edwardsem, który będzie gwiazdą. Tatuma chyba widziałeś a właściwie nie widziałeś, a Butler będzie miał 38 lat, więc nawet nie wiem skąd pomysł, że on będzie grał.
@FcPortoFan1999 Zupełnie się nie zgadzam. Takiej luki międzypokoleniowej jeszcze nie widziałem w historii USA. I tak rosnącej roli gwiazd spoza USA w NBA.

0

@Comentateiro Spokojnie.To i tak wystarczy na złoty medal.Słabsze pokolenie Ameryki jest wciąż o wiele większe od jakiejkolwiek ekipy.Zresztą..olimpiada w LA.Nie widzę szans aby sobie tutaj cokolwiek odpuścili+Ja co cztery lata słyszę że ta kadra jest najgorsza od X lat a później jest tradycja która trwa od 20 lat..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?