La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

5

https://zapodaj.net/images/c529432885b70.png

Gothic do wszystkiego pasuje XD

1

@ranger3120 nie wiem czy jestem jedyny, ale ja nigdy nie grałem w Gothica, tylko kiedyś widziałem jak kuzyn gra w trójkę. Ma być ten remake jedynki, wiadomo kiedy będzie i czy warto będzie w niego grać?

1

@ranger3120 baby nie maja poczucia humoru.
Mogla odpowiedziec siedzac w kuchni
- Znowu nic nie robisz?
- Nie, siekam cebulke


0

@Szklaner co robisz? topisz złoto? niee, siekam cebulke XD

0

@VegetaPolska zacznij od podstawowej wersji gry, tylko uważaj, bo to drewniana gra strasznie, ale o to właśnie w tym chodzi xD

0

@ranger3120 no właśnie przez to, że jest drewniana, to mi się nie chce grać. Wgl mi się w nic nie chce ostatnio grać. Jestem wypalony i wolę ostatnio oglądać koreańskie seriale

0

@VegetaPolska @ranger3120 do gry w Gothica trzeba miec elitarne jednostki kodu dna i batalion zwojów mozgowych typowych dla ludzi lat 90, teraz już tak dobrych modeli nie ma, dlatego tak wszyscy narzekaja na "drewno" tej gry, a to poprostu brak kompatybilnosci z ta legenda.

0

@Szklaner wiesz, grałem parę lat temu w pierwszą część wiedźmina i dałem radę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?