La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

2

(Aktualizacja 13;09) Pierd...ogluty. Wg Transfermarket, Leao jest wart 90 mln euro. Nie mają 60 mln na Williamsa a chcą kupić Leao? Co oni palą w tym Mundo Deportivo.

2

@Crema Catalunya pewnie mysla ze rozloza go im go na 24 raty xD

0

@Crema Catalunya lewe faktury towarzyszu naczelniku

0

@Crema Catalunya rozloza platnosc tak chyba wiekszosc klubow robi

0

@Crema Catalunya A ty kolego masz male pojecie o transferach... Klauzula za Nico musi byc wplacona jednym przelewem, zas zakup przy negocjacji z klubem moze zostac rozlozony na raty wiec dla nas latwiej jest kupic Leao za 90 baniek przy rozlozeniu go na 3 raty po 30 mln niz Nico przy platnosci 60 mln na raz.

0

@zygzakmaklini Tak jak napisał kolega wyżej. Na 24 raty? Milan to nie Media Expert. W zeszłym roku Milan pierwszy raz od wielu lat zakończył finansowy rok na plusie. Więc nie sadzę żeby poszli na taki układ, w szczególności że lukę po Leao będzie trzeba kimś zapełnić.

0

@Crema Catalunya to też kupią na raty XD

0

@homeins Milan nie sprzeda Leao za 90 milionów a już napewno nie na tym etapie okienka. Jeśli PSG wykluczyło ten transfer bo był za drogi to wiele mówi o tym jakich pieniędzy Milan za niego wymaga.

0

@homeins Problem polega na tym, że Barcelona jest nie oszukujmy się...mało wiarygodna jeżeli chodzi o finanse. Kupili Olmo, nikt z klubu nie chce odejść, dziwne dźwignie finansowe i umowy. Myslisz, że Milan pójdzie na te 3 x 30 mln? Bądźmy poważni.

0

@Crema Catalunya Oczywiscie ze nie pojdzie na to, ale mowie ci fakty czyli latwiej nam kupic Leao rozkladajac to na raty niz Nico za ktorego trzeba zaplacic od razu w jednej transzy...

0

@Bajson Nikt nie twierdzi, ze Milan go sprzeda za 90 mln... To tylko przyklad ze latwiej jest nam kupic pilkarza nawet "drozszego" od Nico bo przy negocjacjach z klubem jestesmy w stanie rozlozyc platnosc w ratach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?