La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

8

Bardzo lubię Flicka, uważam że przeżyjemy z nim sporo fajnych chwil i bardzo mu kibicuję, ale jak przeczytałem "musimy wyciągnąć wnioski" to zacząłem turlać się ze śmiechu :D

Dodajmy do tego, że następne tygodnie będą kluczowe i że panuje optymizm i mamy tryplet.

2

@macio_944 Słuchałem dwóch wywiadów i nic takiego nie powiedział :P Bardziej chodziło mu o analizę spotkania i wyciągnięcie błędów wspólnie z zawodnikami.

2

@macio_944 Musimy zmienić chip.

0

@kuz O, czyli BI źle skopiował? A to zaskoczenie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@macio_944 Widzę właśnie, ale to już chyba podkoloryzowane bo Hansi mówił strasznie zwięźle i prosto.

0

@macio_944 a co jest złego w tym komentarzu.

0

@Pedri16Future Nic, tutaj chodzi o flashbacki z przeszłości, bo słyszeliśmy już to milion razy, a nic się nie zmieniało. Oby tym razem było w końcu inaczej.

0

@macio_944 no tak, ale po sparingu to co on miał powiedzieć. Ale faktycznie często pada ten zwrot.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?