La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1770 Culés

0

Patrzac na to jaką pake ma real i jak to chodzi i jaką pake mamy my i „jak to chodzi”, to sie można jako kibic Barcy pochlastać. Wiedziałem ze po takich sukcesach jakie byly ponad dekade temu przyjdzie kryzys, ale myslalem ze to bedzie lekki kryzys, a nie włochate dupsko z ostrą grzybicą. #ciężary

4

@SelloutCrowd kryzys wcale nie musiał nadejść, wystarczyłoby zmienić tylko jeden puzzel - po odejściu Neymara kupić Mbappe zamiast Dembele :)

0

@Dankho94isback zbyt późno odmlodzilismy zespół i nie byliśmy cierpliwi jeśli chodzi o młodych zawodników;)

1

@kaamil1910 nie no, po prostu nie kupuje się 28 - 30 latków za 100+ milionów (i emerytów za 50), to się po prostu nigdy nie opłaca. Ja jeszcze rozumiem transfer Dembele, ale kupno Cou, Griezmanna i Lewego to był debilizm najczystszej postaci.

0

@SelloutCrowd skąd takie wnioski?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?