La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 895 Culés

1

Gdyby tu był Xavi to Pedri zagrałby od początku i żeby go nie przemęczać to zszedłby w 85 minucie a później kolejna kontuzja. Ciekawe jak będzie dziś przy takich niedoborach w składzie.

1

@ObiwanKenobi nie przesadzaj.

0

@ObiwanKenobi jak ma zielone światło to może grać od początku , to nie była ciężka i długa kontuzja.

0

@Messibestplayerintheworld może troszkę bo zdjąłby go w 80 minucie ;)

0

@ShawnC to ile treningów przeszedł już razem z resztą drużyny, że jest przygotowany na pierwszy skład?

0

@ShawnC Flick powiedział na konferencji że nie jest gotowy

0

@ObiwanKenobi a ile treningów mu potrzeba żeby zagrać się z zespołem z którym gra od kilku lat? XD

0

@ShawnC bardziej chodzi o kwestie fizyczna i wytrzymałość niż zgranie.
Ps. Jeżeli ich zgranie będzie nadal takie jak w poprzednim sezonie to ten Flick był potrzebny?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?