La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

5

1. Pierwszy mecz o punkty nowego trenera i całości sztabu.
2. Dwóch 17 latków w środku pola.
3. Bardzo eksperymentalny skład.
4. Sporo absencji.
5. Gramy w 10, bo Ferran.
6. Moim zdaniem zawodnicy są trochę przeciążeni przez w końcu poważne i ciężkie treningi.

Część La Bamby, że gra się nie klei:
https://media.wired.com/photos/5f87340d114b38fa1f8339f9/master/w_1600%2Cc_limit/Ideas_Surprised_Pikachu_HD.jpg

Wiedziałem, że La Bamba podczas meczu mnie nie zawiedzie. Na widoczny progres trzeba poczekać, ale to się wydaje dość oczywiste. Niestety nie dla niektórych.

1

@macio_944 *madryciok z gwizdkiem przeszkadzający w grze naszych.

2

@macio_944

Gramy w 9 bo Ferran i Lewy

0

@macio_944 Ale wiesz że właśnie od tego jest zarząd i ma dwa bite miechy w lecie żeby przygotować zespół na 100%?
Wcale nie będzie lepiej w kolejnych kolejkach.

1

@Who_you_mam To 9.5, Lewy słabo, ale może coś tam dziubnąć.
@don'T.R.I.P.e Również uważam, że zespół powinien być wzmocniony i również mam bardzo dużo pretensji do Laporty i zarządu. Ale stwierdzenie, że nie będzie lepiej w kolejnych kolejkach jest dziwne patrząc na absencje i na właśnie ten progres. Powinno być lepiej, to jest najbardziej logiczne. Pytanie na ile lepiej i czy to wystarczy na walkę o jakieś trofeum. Czas pokaże, ale zgodzę się, że potrzebujemy wzmocnień. Jak pisałem - daje czas do 31-go sierpnia.

3

@macio_944 Jeszcze z 2 kolejki i Flick będzie zwalniany. xD

konto usunięte

1

@macio_944 miałem nic nie pisać bo nie warto ale trafiłeś w punkt. Mnie się nie chce gasić pseudo kibicow co to tylko czekają żeby się naśmiewać. Wygramy to będzie super bo wiadomo że gra będzie pewnie do dupy przez jakiś czas. Przegramy to trudno. Ja mam nadzieję że zespół będzie grał lepiej a żeby tak było to muszą być zdrowi kluczowi gracze. Póki co oglądam bez emocji z nadzieją że coś wpadnie u nas

konto usunięte

0

@don'T.R.I.P.e to idź i postaw skoro wszystko wiesz

2

@macio_944 s jesli sie uda wygrac to @Luciano99 bedzie mial pożywke z komentarzy

0

@Mustbe11 Nie obstawiam u buka z zasady ale przed meczem stawiałem na 2-0 dla Valencii.
Zobaczymy jak się skończy.

konto usunięte

0

@don'T.R.I.P.e no to się pomyliłeś.po co kibicujesz skoro obstawiasz na przeciwnika?debilizm

0

@Mustbe11 Kibicuje bo mam nadzieje że uda się wygrać mimo to ale z rzeczywistością i faktami nie da się dystkutować.
Barcelona jest w tragicznej sytuacji jako klub.

konto usunięte

0

@don'T.R.I.P.e jakoś dziwnie kibicujesz.nie rozumiem i nie chce mi się rozumieć.

0

@Mustbe11 Najwidoczniej nie kibicujesz wystarczająco długo żeby zrozumieć

konto usunięte

1

@don'T.R.I.P.e kibicuje ale na stronie jestem chwilę. Nigdy nie chciało mi się rejestrować. A barce oglądam tak naprawdę od rijkarda. Nie wszystko oglądam że względu na pracę i czasem brak ochoty ale kibicuje i nie akceptuje braku wiary w wynik. Nie w grę bo to wiadomo jest fatalne od paru lat ale zawsze wierzę w wynik i zwycięstwo

1

@don'T.R.I.P.e i jak widać dobrze, że nie stawiałeś :)

0

@mekston Zaklęcie zadziałało xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?