- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1307 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1307 Culés
0
Mocny jest ten skład Realu przynajmniej na papierze, ale ławkę mają w sumie średnią. Modric już wiekowy, a oprócz niego Guler i Brahim. Są kontuzjowani Camavinga i Alaba ale nawet z nimi ta ławka nie robi wrażenia, chociaż znając życie to im wystarczy
7
@Pnog37 jest nowy Pele przecież
3
@Faro a no tak zapomniałem o Garrinchy
4
@Pnog37 idę o zakład że w ciągu tego sezonu Rodrygo wyleci z 11. Tutaj jest straszny rozstrzał między zawodnikami typowo ofensywnymi i defensywnymi. W drugiej linii taki Valverde i Tchouameni raczej nie pociągną za długo. Brakuje kogoś klasy Kroosa. Więc pewnie w dłuższym okresie będzie grał Modric kosztem Rodrygo.
3
@Fraudri nasza podstawowa 11 jest kontuzjowana madrycioku
0
@Pnog37 tylko, że taki Guler wchodzi i pokazuje jakość, a u nas wszedłby Ferran i by pokazał męską część ciała zakończoną żołędziem
1
@Fraudri idź już na notatnik ok. I naucz sie liczyć do 11 przed snem
0
@maciekofcb cóż, niektórzy wolą zobaczyć męska część ciała niż jakąś jakość
0
@Fraudri ty pierwszy
1
@Fraudri mam pomysł. Pójdźcie razem. Ty weź notatnik.
0
@Fraudri szkoda, że cię nawet tam nie przyjęli
0
@Fraudri nie jestem żadnym kolegą/znajomym @Faro , ale to chyba ty udowadniasz, że nie potrafisz czytać, bo na złej stronie siedzisz
0
@Fraudri no tak, ty wiesz i ja wiem, że jesteś zwykłym trollem z Madrytu, więc nie rozumiem po co tu siedzisz, jeśli chcesz się spuszczać nad Realem to idź na stronę do tego przeznaczoną
0
@Fraudri w każdym twoim komentarzu?
0
@maciekofcb
Guler, to niech pokaże jakość w meczu ważnym i od pierwszej minuty, a nie, że wchodzi na 30 minut i strzela na 4:0 i spustom nie ma końca.
Chciałbym go zobaczyć od początku w ciężkim meczu, gdzie trzeba zespół naprawdę wspomóc, bo taki "dobijacz" przy ustalonym wyniku lub w meczach o pietruszkę już był i seryjnie zdobywał ZP - Asensio, który pokazał się SPH przeciw Barcelonie i na tym jechał cały pobyt w Realu. Czasami coś strzelił, a najczęściej na ustalenie wyniku i wielki piłkarz...który teraz gra w PSG (chyba).