La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

3

Ledwo się zaczyna kadencja Flicka, a już jestem ciekawy potencjalnych smaczków z jego współpracy z zarządem po odejściu. Też ciekawy jestem co powoduje, że jest aż tak ugodowy i spokojny na początku kadencji. Przykładowo Motta przyszedł ledwo do Juve i się w tańcu nie pi***oli. Wywrócił ich bajzel do góry nogami. Czy mu to na 100% wyjdzie nie jestem w stanie zagwarantować, ale przynajmniej na sam koniec nie będzie mógł sobie pluć w brodę, że musiał odpowiadać za wyniki kadra, której nie chciał.

0

@ViscaelBarca2007 a myślisz że dlaczego Laporta nie wziął Motty albo Marqueza? Bo nie dają sobą pogrywać. Flick nie miał żadnych lepszych ofert i to jego być albo nie być na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Było wiadome od początku że nic do gadania miał nie będzie

0

@BORO_12 jaka była jego pozycja na rynku była dobrze pamiętam. Oprócz tego na pewno kibice też mimo wszystko mocno naciskali na kogoś z zewnątrz i z doświadczeniem(mimo, że w praktyce to jako pierwszego trenera nie jest wcale duże), ale…pamiętam jego odejście z Bayernu i wtedy potrafił pokazać pazur zamiast dać sobie wejść na głowę. Może potrzeba czasu aż mu się cierpliwość skończy. Pytanie tylko ile i czy wcześniej nie będzie go to kosztować posady.

0

@ViscaelBarca2007 przy odejściu z Bayernu miał owiele lepsza pozycję bo wiedział że przy odejściu będzie miał oferty.
U nas pewnie zacznie jak będzie słabo szło bo Laporta zwali wszystko na niego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?