- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
3
Ledwo się zaczyna kadencja Flicka, a już jestem ciekawy potencjalnych smaczków z jego współpracy z zarządem po odejściu. Też ciekawy jestem co powoduje, że jest aż tak ugodowy i spokojny na początku kadencji. Przykładowo Motta przyszedł ledwo do Juve i się w tańcu nie pi***oli. Wywrócił ich bajzel do góry nogami. Czy mu to na 100% wyjdzie nie jestem w stanie zagwarantować, ale przynajmniej na sam koniec nie będzie mógł sobie pluć w brodę, że musiał odpowiadać za wyniki kadra, której nie chciał.
0
@ViscaelBarca2007 a myślisz że dlaczego Laporta nie wziął Motty albo Marqueza? Bo nie dają sobą pogrywać. Flick nie miał żadnych lepszych ofert i to jego być albo nie być na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Było wiadome od początku że nic do gadania miał nie będzie
0
@BORO_12 jaka była jego pozycja na rynku była dobrze pamiętam. Oprócz tego na pewno kibice też mimo wszystko mocno naciskali na kogoś z zewnątrz i z doświadczeniem(mimo, że w praktyce to jako pierwszego trenera nie jest wcale duże), ale…pamiętam jego odejście z Bayernu i wtedy potrafił pokazać pazur zamiast dać sobie wejść na głowę. Może potrzeba czasu aż mu się cierpliwość skończy. Pytanie tylko ile i czy wcześniej nie będzie go to kosztować posady.
0
@ViscaelBarca2007 przy odejściu z Bayernu miał owiele lepsza pozycję bo wiedział że przy odejściu będzie miał oferty.
U nas pewnie zacznie jak będzie słabo szło bo Laporta zwali wszystko na niego