La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

2

39-latka chciała zainwestować w Orlen by zarobić kasę.

Zgłaszająca skuszona perspektywą szybkiego zysku zrobiła pierwszy przelew na kwotę 530 zł. W kolejnych dniach z kobietą kontaktowały się następne osoby, które nakłoniły
ją do wykonania kolejnych operacji oraz do zainstalowania różnych aplikacji na telefonie. Na domiar tego kobieta zaciągnęła w aplikacji bankowej pożyczkę na kwotę około 90 tysięcy złotych, którą również przekazała oszustom. Łącznie ofiara straciła około 220 tysięcy złotych"

Tyle się mówi, nie klikać w linki, nie instalować aplikacji, nie podawać danych osobowych, nie rozmawiać przez telefon z pracownikami banku.
I jak grochem o ścianę. Żeby to jeszcze była staruszka z Alzheimerem, ale jak kobieta w tym wieku może być tak naiwna?

4

@Comentateiro ciekawe ze ludzie dorabiają się takiej kasy ze mogą luźno wysłać 220k a wierzą ludziom którzy oferują inwestycje w Orlen

0

@Katalończyk 99 W obecnych czasach nie trzeba być inteligentem, żeby mieć pieniądze. Powiedziałbym wręcz, że najlepiej opłacani są właśnie idioci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?