La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

konto usunięte

0

Mamy trzeciego sympatyka Olmo obok mnie i @Azi


0

@lntrowertyk Ja nie jestem jakimś wybitnym sympatykiem Olmo, choć to może być dla nas wartościowy transfer (może ale nie musi). Ja się zwyczajnie nie zgadzam z tym, żeby hejtować zawodnika zanim ten będzie miał okazje do pokazania swojego potencjału. Bo to nie jest przykład jakiegoś Matheusa Fernandesa, który przyszedł nie wiadomo skąd i dlaczego. Olmo - paradoksalnie - może być wzmocnieniem. A to że jest dużo powodów, żeby uważać inaczej - to akurat rozumiem, bo sam bym takiego transferu nie robił patrząc na sytuację klubu.

W zasadzie z okresu powrotu Laporty to pogodziłbym się ze ściągnięciem: Depay, García, Aguero, Aubameyang, Luuk de Jong, Kessie, Christensen, Bellerin, Alonso, Gundo, Inigo, Cancelo, Felix - co ich łączy? Nie trzeba było za nich płacić (część to wypożyczenia). I tak - wiem że część się nie sprawdziła. Dlatego takim zawodnikom dawałbym (w zależności od wieku) umowy 1+1 (32+), 2+1 (reszta).

konto usunięte

0

@Azi ja tak jak mówiłem dla mnie nazwisko: Olmo, zawód: Paulinho. Gość że stosunkowo słabym nazwiskiem, który daje dobre liczby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?