La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

1

Serio? 5:0? Ja tu liczyłem na chociaż jakąkolwiek próbę walki, ale teraz zaczynam się zastanawiać czy tu dwucyfrówki w dwumeczu nie będzie. Mam nadzieję, że na drugi mecz Cercle Brugge wyjdzie rezerwą i Wisła ukąsi jakieś punkty do rankingu

1

@Pnog37 to jest zespół z 1 ligi który ma problemy żeby załapać się do top6 w 1 lidze a tu masz zespół z ligi belgijskiej. Ty znasz realia piłkarskie?

1

@Pnog37 można się było tego spodziewać, po meczu Wisły z Rapidem. Belgowie w ostatnich latach leją nas w Europie niemiłosiernie, a teraz dostali drużynę z II poziomu rozgrywek.

Niestety, ale zaryzykuję stwierdzenie że gra Wisły w obronie nie jest przypadkiem. Tak samo jak nie była przypadkiem gra ŁKSu za Moskala.

0

@Katalończyk 99 to co oni robią w IV rundzie?

0

@Katalończyk 99 chodziło mi o podjęcie walki typu porażka 3:1 a nie wpierdziel 5:0, szczególnie u siebie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?