- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
0
Cristiano Ronaldo-tak czy nie?
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@adamek20151 Jeden z członków duetu który dominował przez wiele lat. Niby śmieszki ale każdy dalej chciałby oglądać jego rywalizację z Messim w La Liga.
0
@xvcWinterSoldier otóż nie każdy, ja się cieszę że jego czas przeminął, szkoda jedynie że jego następcy są jeszcze bardziej spaczeni.
0
@Dankho94isback Mimo wszystko to były najlepsze lata w piłce nożnej. Dwójka dominujących ludzi w piłce nożnej ale i tak trzeba umniejszyć Crisowi. Ja nie jestem jego jakimś zwolennikiem ale to były najlepsze lata w piłce które oglądałem od 2010 roku odkąd zacząłem kibicować Barcelonie. Każdy ma swoje zdanie ale Ronaldo jest jaki jest ale oni obydwaj są i będą najlepszymi w swoim rodzaju.
0
@xvcWinterSoldier a gdzie ja mu niby umniejszylem?
Ucz się języka polskiego kolego ;)
1
@Dankho94isback Napisałeś przecież że cieszysz się z tego że jego czas przeminął. Zastanawiam się po co ta Twoja ofensywa jeżeli chodzi o Język Polski.
0
@xvcWinterSoldier @sen z tego względu że nie lubię gdy ktoś z Polski nie rozumie języka polskiego. To że cieszę się że jego czas przeminął nie oznacza bym w jakikolwiek sposób mu umniejszał. Czy to że kogoś nie lubisz jak ja Ronaldo oznacza automatycznie że nie masz szacunku do jego dokonań? Absolutnie nie!
0
@Dankho94isback To dlaczego mi zarzucasz brak języka Polskiego? Za dużo Ukraińców masz wokół siebie czy jak? Ja napisałem swoje a Ty mogłeś inaczej odpowiedzieć. Różnice nie zawsze prowadzą do kłótni tylko do pewnych refleksji i dyskusji.
2
@xvcWinterSoldier zarzucam Tobie brak zrozumienia języka polskiego gdyż przeinaczasz moje słowa, tworzysz z nich coś czego nie ma w ich definicji.
0
@Dankho94isback To mnie poprawiłeś i to najważniejsze.