- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
0
No to jeszcze sprzedamy Erica i tyle będzie z bogactwa w obronie. Teraz zostaje Inigo, Cubarsi i..... Lenglet xd. Dobrze że jest jeszcze Faye.... a nie czekaj.
0
@BORO_12 Faye to się i tak nie nadaje.
0
@BORO_12 *Kounde
0
@Hindus to zawodnik do rozwoju z bardzo dużym potencjałem, w presezonie jak grał to był jednym z najlepszych na boisku. Oczywiście nie grałby w pierwszym składzie ale teraz by się bardzo przydał jako zmiennik
0
@Messibestplayerintheworld no i co na Nico wystawisz młodego Forta?
0
@BORO_12 Potencjał na grę w klubach takich jak Borussia lub Aston Villa, za dużo braków na Barcelonę.
0
@Hindus no jakich braków? Ma problemy z koncentracja co skutkuje wylewami w obronie ale to jest łatwe do naprawienia.
Teraz trafił do jednego z najlepszych klubów na świecie pod względem szkolenia zawodników więc zobaczysz efekty za rok czy dwa jak zaczną o niego zabiegać największe kluby
0
@BORO_12 ale Ty piszesz o meczu z Athletic czy odnośnie całego sezonu? to z Athletic zagra Cubarsi i Inigo.
0
@Messibestplayerintheworld to do następnego meczu. Ale akurat Nico to jedno z mniejszych naszych zmartwień w tym sezonie
0
@BORO_12 dobrze że mamy opcję odkupu na którą nas będzie stać… a nie, czekaj….
0
@BORO_12 Wyprowadzanie piłki i właśnie te wylewy.
0
@Hindus przecież Faye bardzo dobrze gra nogami i wyprowadza piłkę
0
@BORO_12 Od kiedy?
0
@Hindus odkąd gra, gdybyś oglądał mecze rezerw w poprzednim sezonie to byś wiedział że potrafił i robił w tym duże postępy. Jak na obrońcę to super gra nogami i tego mu odmówić nie można
0
@BORO_12 Obejrzałem parę meczy Marqueza, nie mogę powiedzieć że wszystkie, ale oglądałem. Wyprowadzanie piłki Faye dupy nie urywa, a jeżeli chłopak dostaje wylewu co praktycznie 2/3 mecze grając przecież w Primera Federacion to pokazuje tylko że obecnie nie nadaje się na Barcelonę.
0
@Hindus liczba wylewów się sukcesywnie zmniejszała i na spokojnie się tego problemu pozbędzie w najbliższym czasie