La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

16

A wy co sądzicie?

Jak wiele, zależy od trenera w drużynie?

Ilkay Gundogan: Od 70% do 80%. Trenerzy tworzą kompletny model, za którym podąża zespół. Naprawdę dobry trener może sprawić, że zespół będzie wyróżniał się na tle innych, a zawodnik będzie lepszy niż jest. W Leverkusen Xabi Alonso uczynił Grimaldo piłkarzem najwyższej klasy. Przed sezonem nikt na niego nie zwracał uwagi."

[@forcabarca_ar]

5

@Arden zgadzam się, w dzisiejszym futbolu trener jest bardzo ważna postacią

2

@Arden Zgadzam się, to gra zespolowa, a optymalny zespół tworzy trener, a nie jednostki.
Wiadomo, ze ze średnią 11 nawet Guardiola cudów nie osiągnie, ale trener to fundament, dopiero pozniej zawodnicy.
"Samograj" nie ma szans w obecnym futbolu, co najwyżej z geniuszem w składzie takim jak Messi, ale drugiego takiego nie będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?