- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1344 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
draxidox
20
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1344 Culés
4
Griezmann kolejny dzień w pracy. Piękny gol, a i asysta świetna, w ekwilibrystycznym stylu.
Co kolejkę będę żałował że nie pykło u nas tak jak mogłoby.
9
@escarabajo
Ja natomiast co kolejkę będę żałował, że ktoś wpłacił za niego klauzulę 120mln od kopa.
0
@Who_you_mam w porządku:)
5
@Who_you_mam @escarabajo Kwota to mnie akurat nie dziwi. Bardziej dziwi fakt, że kupili zawodnika tak naprawdę "po nic" bo i tak nie mógł grać tam, gdzie najbardziej lubił. A czemu cena mnie nie dziwi? Bo w momencie, gdy rynek oszalał na tyle, iż byle nieopierzony Dembele kosztował 130 to za piłkarza o wieloletniej uznanej marce, aktualnego Mistrza Świata, który rozegrał świetny turniej w 2018 to była optymalna cena. Jakiś Milinković-Savić wyceniony był na 100mln o którym dzisiaj nikt nie pamięta.
2
@MesQueUnClub_87 tak, z tymże ja w ogóle nie poruszyłem tematu kwoty transferu. Rynek oszalał, jest popieprzony od lat i z każdym rokiem bardziej. Ubolewam po prostu, że się nie udało z Griezem. Uważam, że to fenomenalny zawodnik. Tak w klubie jak i w reprezentacji i to od lat.
1
@escarabajo Bardziej kierowałem ten komentarz do kolegi wyżej, a Ciebie po prostu oznaczyłem, żebyś dalej uczestniczył w tej dyskusji i coś ewentualnie dorzucił od siebie w tej kwestii bo dużo ludzi szokuje ta cena.
1
@MesQueUnClub_87 cena niestety już była „normalna” wtedy.
1
@escarabajo Cena jest dobra jeżeli zawodnik się "splaci" . A tu niestety było wielkie rozczarowanie. Chłop nie dźwignął presji.
0
@PatrykBarca myślisz że to presja?
0
@escarabajo Chłop już takie głupoty w wywiadach gadał...
Do tego mnóstwo krytykujących artykułów. Mnóstwo zmarnowantch setek i słabych spotkań. Tak to widzę....