La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1836 Culés

6



Takiego scenariusza nie powstydziłby się Walaszek.
Weterynarz zapakował zwierzęciu za dużą dawkę i cyk, można iść na CSa. :/

0

@Ojciec5tkidzieci Złoty strzał po spacerze w asyscie piesków, brzmi jak plan.

1

@Ojciec5tkidzieci gdzie info że weterynarza podał zwierzęciu za dużą dawkę?

konto usunięte

0

@Ojciec5tkidzieci Ten łoś był agresywny, że go uśpili?

1

@Ojciec5tkidzieci Złoto xDD


0

@MysticCat To nie jest tak, że skoro go uśpił tak, że łoś zmarł, to doszło do zastosowania za dużej dawki?

0

@Ojciec5tkidzieci Nie, zwierzęta szczególnie dzikie mogą być nadwrażliwe na daną substancje. Mógł mieć też chore serce lub niewydolność innych organów które to doprowadziły do śmierci.
Tak samo jest z ludźmi, niektórzy się po prostu nie wybudzają z narkozy, nawet przy błachym zabiegu

0

@MysticCat To nie wiedziałem. Myślałem, że winę ponosi weterynarz za sprawą niedostosowania dawki substancji usypiającej do zwierzęcia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?