La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

4

Zajada Yamala, za dużo ten dzieciak gra

1

@tbas Pòki biega, będzie grał. Kij w zdrowie - Xavi, Flick, De La Fuente.

1

@tbas w Hiszpanii maja wywalone na kluby

Dlatego w takim meczu z Valladolid w 60 minucie powinien schodzic

0

@mekston to Barca jest pracodawca i płaci Lamine’owi, nie Hiszpania, więc to Barca powinna mieć priorytet w korzystaniu z niego. Klub powinien dogadać się z selekcjonerem odnośnie liczby minut które zagra Lamine i reszta reprezentantów ;)

0

@Dankho94isback ma kontrakt ale tez zasady terminow FIFA sa jasne

Moga próbowac ale moze skonczy sie zajechaniem z powodu grania wszystkiego.

Widzielismy jak Barca sie z Hiszpania dogaduje - Pedri ;)

0

@mekston duża część winy ponoszą piłkarze którzy nie rozumieją / mają w dupie że ich pracodawca jest klub. Coby nie mówić o De Jongu, nie świrował z jakimiś dziwnymi zabiegami i nie pojechał na Euro, za to taki Umtiti z rozwalonym kolanem poleciał na mundial, Pedri też po rozegraniu 60 meczów w sezonie uparł się by jechać na Igrzyska choć klub stanowczo tego odradzał :)

0

@Dankho94isback z tym De Jongiem to nie bylo tak ze wlasnie ze wzgledu na Euro pewnych rzeczy nie robil / nie podejmowal?

Pilkarze chca grac dla swoich repek i maja do tego prawo.

Klub jest pracodawca ale klub zna zasady gry.

0

@mekston prawo prawem, ale warto by piłkarz zachowywał zdrowy rozsądek (i nie jechał na drugi turniej międzynarodowy po rozegraniu 60 meczy w roku) i miał szacunek do klubu w którym gra ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?